تعویض گلس ال سی دی سامسونگ

تعویض ال سی دی شکسته موبایل و گلس ال سی دی موبایل

برای ثبت سفارش می توانید به این شماره در واتس آپ پیام دهید . 09014884334

برای ارتباط با کارشناسان ما، با این شماره تلفن تماس حاصل فرمائید : 91009091-026

تمامی آیسی های هارد این فروشگاه تست شده و دارای گارانتی می باشند و تا 48 ساعت بعد از ارسال قابل تست می باشند

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
مشابهات آی سی
تعویض گلس
تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Reviewed by Mrs. Bagheri on 2020-05-31 12:15:15. صفحه نمایش موبایل و تبلت شما در واقع مهمترین وظیفه را در عملکرد گوشی موبایل شما دارد به صورتی که بدون صفحه نمایش عملا گوشی موبایل شما از کار می‌افتد. به همین علت تعمیر سریع و تعویض گلس ال سی دی سامسونگامری بسیار مهم و ضروری می باشد. گلس ال سی دی از نظر مردم معمول به لایه ی پلاستیکی گفته می‌شود که به عنوان یکی از لوازم جانبی گوشی خریداری می کنند و بر روی صفحه نمایش موبایل آن را نصب می‌کنند تا از به وجود آمدن خط و خش و آسیب دیدگی صفحه نمایشگر گوشی موبایل جلوگیری کنند. صفحه نمایش موبایل و تبلت شما در واقع مهمترین وظیفه را در عملکرد گوشی موبایل شما دارد به صورتی که بدون صفحه نمایش عملا گوشی موبایل شما از کار می‌افتد. به همین علت تعمیر سریع و تعویض گلس ال سی دی سامسونگامری بسیار مهم و ضروری می باشد. گلس ال سی دی از نظر مردم معمول به لایه ی پلاستیکی گفته می‌شود که به عنوان یکی از لوازم جانبی گوشی خریداری می کنند و بر روی صفحه نمایش موبایل آن را نصب می‌کنند تا از به وجود آمدن خط و خش و آسیب دیدگی صفحه نمایشگر گوشی موبایل جلوگیری کنند. 4.5
صفحه اصلی / مجله خبری / تعویض گلس ال سی دی سامسونگ
تعویض گلس ال سی دی سامسونگ

تعویض گلس ال سی دی سامسونگ

صفحه نمایش موبایل و تبلت شما در واقع مهمترین وظیفه را در عملکرد گوشی موبایل شما دارد به صورتی که بدون صفحه نمایش عملا گوشی موبایل شما از کار می‌افتد. به همین علت تعمیر سریع و تعویض گلس ال سی دی سامسونگامری بسیار مهم  و ضروری می باشد.

گلس ال سی دی از نظر مردم معمول به لایه ی پلاستیکی گفته می‌شود که به عنوان یکی از لوازم جانبی گوشی خریداری می کنند و بر روی صفحه نمایش موبایل آن را نصب می‌کنند تا از به وجود آمدن خط و خش و آسیب دیدگی صفحه نمایشگر گوشی موبایل جلوگیری کنند.

اما از نظر فنی گلس ال سی دی گوشی مفهوم دیگری را دارد که مفهوم آن از نظر متخصصین کاملا متفاوت با طرز تفکر مردم  است. گلس ال سی دی سامسونگ در اصل شیشه‌ محافظ و ضد خط و خش است که شرکت سازنده ی گوشی موبایل سامسونگ آن را بر روی تاچ و ال سی دی موبایل پرس می‌کنند و با این کار از آسیب رسیدن به تاچ و ال سی دی موبایل ممانعت می‌کنند.

 

 0-15-1200x350

 

تعویض گلس ال سی دی در حوزه ی لوازم جانبی موبایل است و منظور از تعویض گلس ال سی دی در بخش تعمیرات موبایل در اصل همان شیشه ای است که کارخانه ی سازنده، بر روی ال سی دی موبایل قرار می دهد و کاربران بر روی آن گلس محافظ نصب می کنند و در برابر ضربات نسبتا شدید کاربران بعد از برداشتن گلس محافظ، با وجود این که تصاویر را بدون مشکل مشاهده می کنند و تاچ موبایل نیز به درستی کار می کند آثار شکستگی را بر روی گلس گذاشته شده که توسط کارخانه ی سازنده ی گوشی بر روی ال سی دی قرار داده اند را نیز مشاهده می کنند.

هدف از تعویض گلس ال سی دی صرفا تعویض گلس کارخانه سازنده برای دسترسی به تاچ و ال سی دی بدون افت کیفیت می باشد و به صورت کلی دستیابی به تمامی قابلیت های ال سی دی است که شامل تاچ و تصویر قبل از شکسته شدن گلس ال سی دی نیز می شود.

 

 تعویض ال سی دی شکسته موبایل و گلس ال سی دی موبایل

تعویض گلس ال سی دی موبایل را می‌توان با دستگاه OCA لمینت انجام داد.

 این دستگاه تکه‌های شکسته شده ی ال سی دی را به یکدیگر متصل می‌کند و آنها را به یکدیگر می‌چسباند. اما ال سی دی موقعی تعمیر می‌شود که اولا گلس که همان شیشه ی بیرونی گوشی موبایل است شکسته باشد دوما شما همچنان تصویر را داشته باشید و تاچ بدون لگ و هنگی کار کند.

تعویض گلس ال سی دی سامسونگ از تجهیزات مدرن و چسب OCA صورت میگیرد که در این نوع تعمیرات موبایل، ال سی دی به حالت اولیه ی خود برمی‌گردد.

از جمله مزیت های این روش می‌توان به دقت بالا در صافی و مسطحی صفحه لمینت و ال سی دی و ایمنی بالای آنها اشاره داشت.

 

تعویض گلس گوشی سامسونگ

تعویض گلس ال سی دی سامسونگ بر عکس تعویض گلس های پلاستیکی کار آسانی نیست و بدون شک شما شخصا به انجام این کار نمی باشید. حتی خیلی از تعمیرکاران در زمینه تعمیرات موبایل هم نمی‌توانند تعویض گلس ال سی دی سامسونگ را انجام دهند، چونکه انجام این کار علاوه بر نیاز به دستگاه مخصوص نیازمند تجربه و دقت بالایی هم می باشند. برای تعویض گلس ال سی دی که توسط شرکت سازنده بر روی ال سی دی گوشی موبایل نصب می شود باید از ابزارها و دستگاه هایی استفاده کنند که بسیار گران قیمت و حساس می باشند.

تعویض گلس ال سی دی سامسونگ وقتی امکان پذیر است که فقط گلس گوشی و یا همان شیشه بیرونی موبایل شکسته شود، تصویر منعکس شده از ال سی دی کاملا واضح باشد و تاچ گوشی بدون هیچگونه ایرادی کار کند. همانطور که قبلا گفتیم واژه گلس در اصطلاح عموم برای مردم محافظی است که بر روی سطح گوشی کشیده می شود تا به شیشه ی بیرونی، صفحه ی ال سی دی و تاچ گوشی آسیبی وارد نگردد. منظور ما از تعویض گلس ال سی دی سامسونگ این گلس معمولی نیست.

منظور از تعویض گلس موبایل و یا تبلت Samsung ، عوض کردن لایه شیشه ای مقاومی است که توسط خود کارخانه بر روی ال سی دی نصب می شود تا تاثیر شدت ضربه ها را کنترل نماید.

هنگامی که موبایل می افتد و یا تحت فشار زیاد قرار می گیرد، امکان دارد که صفحه نمایش موبایل ترک بخورد و بشکند. این شکستگی گاهی اوقات نیاز به تعویض تاچ و ال سی دی پیدا می کند و گاهی مواقع نیز تنها با تعویض گلس ال سی دی موبایلاین مشکل رفع می شود.

تعویض گلس ال سی دی سامسونگ یکی از خدمات قابل ارائه در شرکت تعمیرات موبایل پارس ارتباط لوتوسمی باشد که در بالاترین سطح کیفیت انجام می شود. تعویض گلس ال سی دی علاوه بر نیاز به مهارت و دقت، باید با نمونه های باکیفیتی انجام شود تا باعث ایجاد مشکلاتی در روند کاری تاچ و ال سی دی موبایل خود همراه نشود.

 

مزیت تعویض گلس ال سی دی سامسونگ

با تعویض گلس ال سی دی سامسونگ در واقع شما از ایجاد هزینه های احتمالی صرفه جویی نموده اید، چونکه هزینه تعویض گلس ال سی دی به مراتب بسیار ارزان قیمت تر از هزینه تعویض ال سی دی گوشی موبایل سامسونگ است. به علاوه با این روش همچنان می توانید از ال سی دی اورجینال گوشی خود با همان کیفیت سابق استفاده نمایید.

از طرفی با تعویض گلس ال سی دی  ماندن ال سی دی اورجینال موبایل شما، عملکرد دستگاه ۱۰۰ درصد حفظ خواهد شد.

 

در چه شرایطی نیاز به تعویض گلس ال سی دی سامسونگ خواهیم بود؟

در بعضی از موارد خاص ممکن است که به علت ضربه و یا وارد شدن فشار به صفحه ی نمایش گوشی موبایل، گلس روی آن بشکند و یا دچار ترک خوردگی گردد اما خود ال سی دی و تاچ گوشی موبایل سالم بمانند. در این موقعیت صفحه نمایش موبایل ترک خورده و یا شکسته شده است اما همچنان شما می‌توان از آن استفاده کنید و محتوای نمایشگر را به آسانی ببینید.

حتما برای شما هم پیش آمده که با گوشی موبایل رو به رو شوید که علیرغم ترک ها و شکستگی هایی که بر روی صفحه نمایش آن ایجاد شده همچنان قابل استفاده می باشد و کاربر به آسانی از ال سی دی آن می تواند استفاده کند. این حالت دقیقا حالتی است که گلس ال سی دی شکسته و نیاز به تعویض پیدا می کند و خود تاچ و ال سی دی دستگاه سالم می باشد. در اینگونه شرایط شما فقط لازم است با تعویض گلس ال سی دی موبایلخود را به جای تعویض کل صفحه نمایش و ال سی دی با هزینه ی بسیار ناچیزتری را مشکل دستگاه را برطرف کنید.

 

برای خرید قطعات تعمیر موبایل و ابزار تعمیرات سخت افزار موبایل به وب سایت ما مراجعه کنید.

 آموزش تعمیرات موبایل در کرج و دیگر استان های ایران.


دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه
شما اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کنید
city