تعویض هارد گوشی

چه زمانی هارد گوشی باید تعویض شود؟

برای ثبت سفارش می توانید به این شماره در واتس آپ پیام دهید . ۰۹۰۱۴۸۸۴۳۳۴

برای ارتباط با کارشناسان ما، با این شماره تلفن تماس حاصل فرمائید : ۹۱۰۰۹۰۹۱-۰۲۶

تمامی آیسی های هارد این فروشگاه تست شده و دارای گارانتی می باشند و تا ۴۸ ساعت بعد از ارسال قابل تست می باشند

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
مشابهات آی سی
تعویض گلس
تعویض هارد گوشی نوت سامسونگ Reviewed by Mrs. Bagheri on 2019-11-30 13:37:10. تعویض هارد گوشی نوت سامسونگ تعویض هارد گوشی سامسونگ کار بسیار حساسی است و به دقت بسیار بالایی نیاز دارد. زیرا هارد یکی از قطعات داخلی و بسیار حساس موبایل است . لذا این قطعه در بعضی گوشی ها بسیار آسیب پذیر هستند . برای مثال یکی از مشکلات رایج در گوشی های سامسونگ آسیب هایی است که به هارد گوشی وارد می شود. تعویض هارد گوشی نوت سامسونگ تعویض هارد گوشی سامسونگ کار بسیار حساسی است و به دقت بسیار بالایی نیاز دارد. زیرا هارد یکی از قطعات داخلی و بسیار حساس موبایل است . لذا این قطعه در بعضی گوشی ها بسیار آسیب پذیر هستند . برای مثال یکی از مشکلات رایج در گوشی های سامسونگ آسیب هایی است که به هارد گوشی وارد می شود. 4.5
صفحه اصلی / مجله خبری / تعویض هارد گوشی نوت سامسونگ
تعویض هارد گوشی نوت سامسونگ

تعویض هارد گوشی نوت سامسونگ

تعویض هارد گوشی سامسونگ کار بسیار حساسی است و به دقت بسیار بالایی نیاز دارد.

 چونکه هارد یکی از قطعات داخلی و بسیار حساس گوشی موبایل است . لذا این قطعه در برخی گوشی ها بسیار آسیب پذیر هستند.به عنوان مثال یکی از مشکلات رایج در گوشی های سامسونگ آسیب هایی است که به  هارد گوشی وارد می شود.

 

 تعویض هارد گوشی

هاردیا EMMC بخشی از گوشی موبایل است که اغلب دچار مشکل می‌شود و عملکرد گوشی‌های هوشمند را مختل می‌کند. تعویض هارد گوشی سامسونگ  بسیار حساس و نیاز به تخصص دارد. از این رو شخصی که دانش تخصصی و تجربه داشته باشد می‌تواند مشکل را تشخیص داده و گوشی را تعمیر کند.

 هارد گوشی حافظه‌ی داخلیِ چندرسانه‌ایِ گوشی هوشمند می باشد. منظور از حافظه داخلی این است که قابلیت جداسازی را ندارد و چند رسانه‌ای بدین معنا است که قابلیت ذخیره ‌سازی انواع اطلاعات در فرمت‌های متفاوت را نیز دارد. سوختن هارد گوشی یک آسیب الکترونیکی است و شدت آسیب تعیین می‌کند هارد گوشی نیاز به تعویض دارد یا خیر. اگر هارد گوشی شما بسوزد تمامی اطلاعاتی که در هارد گوشی شما است میسوزد.

 

چه زمانی هارد گوشی باید تعویض شود؟

گاهی ممکن است آسیب وارد شده بر هارد گوشی قابل تعمیر نباشد و هارد به طور کامل بسوزد. در چنین حالتی  نیاز به تعویض هارد جهت بازیابی کارکرد دستگاه نیاز می باشد. آسیب دیدگی و سوختن هارد گوشی به این معنا نیست که گوشی دیگر از کار افتاده و باید به کلی آن را کنار گذاشت.

اگر چه سوختن هارد، اختلالی جدی است، اما در بسیاری از مواقع امکان تعویض هارد گوشی سامسونگ و بازیابی اطلاعات آن وجود دارد. تعویض هارد گوشی سامسونگ  نیز همچون تعویض هارد گوشی به تخصص و مهارت بسیار زیادی نیاز دارد، چراکه هارد قطعه ی حساسی در ساختار سیستماتیک گوشی است که می تواند تمامی اجزای داخلی موبایل را تحت تاثیر قرار بدهد.

به صورت کلی می توان گفت چنانچه تعویض هارد گوشی با نمونه ی تقلبی مرتبط با برند دستگاه و تحت نظر افراد مبتدی انجام شود، می تواند باعث بروز اختلالات جدی در دیگر قطعات موبایل شود. لذا در صورت سوختن هارد گوشی از سپردن آن به مراکزی که دانش لازم را در این زمینه ندارند، جدا پرهیز نمایید.

لازم به ذکر است که تعویض هارد گوشی سامسونگ  و هزینه تعویض هارد گوشی سامسونگدر نمایندگی تعمیرات موبایل توسط کارشناسان و متخصصین حرفه ای و مجرب و با نمونه ی اورجینال مشابه تعویض می شود.

 

هزینه تعویض هارد گوشی سامسونگ

 

 

علائم خرابی هارد گوشی نوت سامسونگ و تعویض هارد گوشی نوت سامسونگ

 • عدم پاک شدن اطلاعات و تنظیمات گوشی بعد از ریست فکتوری
 • ریستارت شدن و یا هنگ کردن موبایل
 • عدم رایت فایل فلش
 • خاموشی کامل موبایل بعد از نصب رام ، فلش و یا ریست فکتوری
 • مشاهده پیغام Encrypt Unsuccessful زمان بالا آمدن گوشی
 • مشاهده پیغام Internal Storage Damaged موقع بالا آمدن گوشی
 • ویبره های پشت سر هم و دائمی زمان بالا آمدن گوشی
 • وارد شدن به صفحه ریست فکتوری در زمان بروزرسانی محلی
 • عدم داشتن سریال یا IMEI در برخی موارد
 • تغییر آیکون برنامه گوشی
 • خاموشی کامل موبایل و روشن شدن چراغ اعلانات موبایل زمان اتصل کابل به آن

 

دلایل سوختن و تعویض هارد گوشی سامسونگ چیست؟

زمانی که گوشی در حال شارژ است، هرگز اقدام به خاموش و یا ریست کردن گوشی خود نکنید

وقتی که باتری گوشی زیر ۲۰ % ظرفیت شارژ است اقدام به ریست فکتوری و یا ریست معمولی نکنید، چونکه در این حالت عمل خواندن و نوشتن به ولتاژ بیشتری نیاز دارد و این کار باعث میشود که به هاردگوشی ولتاژ مناسبی نرسد و در عملکرد آن اختلال ایجاد شود.پس همیشه توجه کنید که باطری گوشی بالای ۷۰ یا ۸۰ % شارژ بهینه را داشته باشد.

شایعترین مورد سوختنهارد گوشیکه اکثرا در گوشی های اچ تی سی که دیده شده در حین بازی های گرافیکی است.

ضربه خوردگی و آب خوردگی نیز یکی دیگر از دلیل های شایع سوختن هارد گوشی سامسونگ میباشد.زمانی که به گوشی ضربه یا آب میخورد و مدتی کار میکند ولی یک دفعه و بی علت خاموش می شود، بی شکگوشی سوخته است و باید تعویض گردد.اثرات منفی ناشی از ضربه خوردگی و آب خوردگی گوشی، هرگز از همان ابتدا مشخص و نمایان نمی شود.

استفاده از شارژر های غیر استاندارد هم یکی دیگر از علت های سوختن آی سی هارد و آی سی تغذیه گوشی موبایل است.

 

موارد تشخیص خرابی هارد

 • یکی از موارد خاموشی هارد این است که موقع کار کردن با گوشی خود به خود خاموش می شود ولی باز هم به قطعیت نمیتوان گفت که ایراد از هارد گوشی است.
 • گوشی روشن شده و روی لوگوی کمپانی می ماند که راه حل اول آن فلش کردن توسط تعمیرکار حرفه ای می باشد و راه حل دوم تعویض هارد گوشی می باشد.
 • گوشی روشن می باشد ولی امکان ریختن اطلاعات و یا برداشتن اطلاعات از گوشی امکان پذیر نمی باشد
 • مورد بعدی مواجه شدن با پیغام Internal Storage is damage و یابر  encrypt unsuccessful روی صفحه نمایش است که در این موارد اگر گوشی را فلش زدید و بازهم این تصویر برایتان ظاهر شده یعنی که هارد گوشی شما دچار مشکل شده و در اکثر موارد نیاز به تعویض دارد.

 

هارد سوخته به چه هاردی میگویند؟

به هارد گوشیکه از لحاظ الکترونیکی آسیب دیده باشد هارد سوخته و یا آسیب دیده می گویند.آسیب هایی که نوسان برق می تواند به هارد گوشی وارد کند این است که به برد و یا آی سی کنترل یا هر دو آسیب می زند. گاهی اوقات هارد گوشی قابل تعمیر می باشد اما در مواردی نیز هارد قابلیت تعمیر را ندارد و باید آن را تعویض کرد. درباره هارد سوخته ای که قابلیت تعمیر ندارد، اطلاعات نوشته شده بر روی، هارد دیگر قابل بازیابی نمی باشد

 

دلیل سوختن هارد گوشی های اندرویدی چیست؟

سوختن هارد گوشی دلایل مختلفی دارد، ساده ترین راه برای اینکه متوجه این مشکل بشوید اقدام به ریست فکتوری کردن دستگاه است به طوری که پس از ریستارت ملاحظه می کنید که هیچ تغییری در گوشی رخ نداده است، یعنی نه تصاویر نه برنامه ها و نه مخاطبین از روی گوشی حذف نخواهند شد.

 

خاموش شدن بی علت گوشی

گاهی توقات مشاهده می‌شود گوشی بدون هیچ علت خاصی، بدون اینکه ضربه ای خورده باشد یا رطوبت به آن نفوذ کرده باشد حین کار خاموش می‌شود. اگر این مشکل برای گوشی شما پیش آمد، احتمال خرابی هارد بسیار بالا است. به طور قطعی نمی‌توان علت را خرابی هارد دانست چونکه ممکن است گوشی مدت‌ها قبل ضربه و یا آب خورده باشد اما الان مشکل را بروز دهد و دچار خاموشی بی دلیل گوشی موبایل شود.

 

ریست مداوم روی آرم گوشی

گاهی اوقات فعالیت گوشی بعد از روشن کردن، روی آرم یا لوگو شرکت سازنده متوقف می‌شود و از آن جلوتر نمی‌رود و بطور دائم روی آرم ری‌ست می‌کند. در این شرایط اقدام اولیه نصب رام اصلی گوشی موبایل است. مراکز تعمیرات نرم ‌افزاری موبایل اینکار را انجام می‌دهند. در صورت عدم وجود مشکلات نرم‌افزاری، مشکل از هارد گوشی است.

نکته : آن دسته از گوشی‌های HTC که بعد از روشن شدن بر روی آرم می‌ماند و هفت مرتبه صدای ویبره می‌دهد دارای مشکل خرابی هارد هستند.

 

 عمر هارد گوشی چقدر است؟

هارد گوشی اگر در معرض آسیب، ضربه خوردگی، آب خوردگی قرار نگیرد و تحت مراقبت و نگهداری درست از گوشی و قطعات آن قرار بگیرید برای بیش از 10 سال عمر خواهد کرد.

 

مزیت تعویض هارد گوشی سامسونگ

تشخیص درست مشکل هارد گوشی برای دارنده‌ی آن منافع متفاوتی دارد. بدون شک تعویض هارد گوشی نسبت به تعمیر هزینه‌ی بیشتری در پی دارد. بنابراین اگر به محض آگاهی از مشکل،  به یک کارشناس خبره و متخصص با تجربه در زمینه‌ی تعمیرات نرم افزاری موبایل مراجعه کنید ممکن است بتواند جلوی زیان بیشتر را بگیرد و با دقت نسبت به تعمیر هارد گوشی خود اقدام کند. در غیر اینصورت تنها راه حل تعویض هارد گوشی است. شناسایی گوشی خاموش با هارد خراب هنگام اتصال به کامپیوتر از دیگر راه‌های تشخیص خرابی هاردگوشی است که می‌تواند شما را در تشخیص اولیه صحیح کمک کند.

 

تعویض هارد گوشی سامسونگ

 

در صورتی که با علائم گفته این مقاله مواجه شدید، اولین کار گوشی خود را با فایل ها و رام های مختلف فلش نمایید، در صورتی که مشکل شما حل نشد، از مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک بگیرید.

پارس ارتباط لوتوس با بهره گیری از دانش روز دنیا اقدام به آموزش کارآموزان برای تعویض هارد انواع گوشی کرده ایم.

اگر شما نیز به آموزش  در این زمینه علاقه مند هستید، به سایت ما مراجعه کرده و در قسمت آموزش تعمیرات موبایل می توانید سرفصل های آموزشی دوره های ما را مشاهده کنید و برای دریافت مشاوره اموزش کامل تعویض هارد موبایل با همکاران ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از تمامی محصولات ما به فروشگاه ما مراجعه کنید و برای استعلام موجودی، هزینه تعویض هارد گوشی سامسونگ وقیمت تعویض هارد گوشی سامسونگ ها با همکاران ما تماس بگیرید.

 

 


دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه
امیدابوالحسنی تاریخ : ۲ مرداد ۱۴۰۰
هارد گوشی A۵۰
city